با اين روند ، من مي ديديم که اعتماد او به من بالا تر مي رود . او خودش متوجه شد يک زن جذاب است و داشتن مو هايي که ديگران در مورد آن نظر دهند و جذب آن شوند براي او کاملا مفيد است به شرط اين که نزد آرايشگري رفته باشد کهآموزش آرايشگريرا به خوبي فرا گرفته باشد . به ياد دارم که او را تشويق کردم ؛ بله به او گفتم که بايد برود و دامن چرم نوک مدادي که در مجله ديده بود را بخرد . پنج سال بعد او را همراه يک مرد جديد فوق العاده در زندگيش ديدم . سبک مو هايش اسپرت شده بود و شگفت انگيز به نظر مي رسيد . او از من بابت همراهي وي در مرحله تحول تشکر کرد و باعث گريه هر دوي ما شد . اين يک حس شگفت انگيز است که جلب رضايت وي و اين که او به من اعتماد کرد باعث شد شخصيت جديدي از او شکل بگيرد . قدرتآموزش آرايشگريرا دست کم نگيريد ! با آرايشگري مي توانيد انسان ها را عوض کنيد .

من راز نگه دار خوبي نيز هستم . من باور دارم دليل اين که مردم راز هايشان را به من مي گويند اين است که من خيلي زياد آن فرد را نمي شناسم . اکثر اوقات دليل اين که آن ها راز هايشان را به من مي گويند اين است که فرد ديگري در زندگيشان نيست که با او صحبت کنند و صندلي من براي آن ها امن است . شما به عنوان آرايشگري که دوره يآموزش آرايشگريرا گذرانده قسم مي خوريد که بايد اسرار مردم را نزد خود نگه داريد . من مطمئن هستم تنها کسي که بيشتر از آرايشگر راز مردم را مي داند مسئول پذيرشي است که در سالن زيبايي حضور دارد . شايد او هيچ کدام از دوره هاي آرايشگري مثلآموزش ميکاپرا نگذرانده باشد ولي ارتباط خيلي بيشتري با مشتريان دارد . مشتريان هميشه به من مي گويند که شريک زندگي خود را به دلايل مختلف مثل کار ، بيماري ، زندان و غيره ترک مي کنند . من به مردم اجازه دادم روي صندليم احساساتي شوند و گريه کنند .

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري - قسمت دوم

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري ( قسمت سوم )

مي ,آرايشگري ,مردم ,راز ,ها ,آرايشگريرا ,به من ,من مي ,است که ,اين که ,مي گويند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
irancosmed nasravaran flooring news45 xiaomiaccessories frectalnareng nagsheno nilootarh xn----ymcbap6bm7b4ewao9az7mka sargarm22