اما امروزه که سالن های زیبایی و آموزشگاه های آرایشگری به دلیل شیوع ویرویس کرونا تعطیل هستند ، استفاده از واکس برای از بین بردن مو های بالایی لب توصیه نمی شود ؛ خب طبیعتا این روش در آموزش آرایشگری به متخصصان ارائه می شود .

از آن جایی که من زمان بیشتری را نسبت به همیشه برای دور زدن در اطراف خانه سپری می کنم ، در مورد خودم متوجه شدم که توجه زیادی به مو های صورت خود نمی کنم و به راحتی می توانم سبیل خود را با انگشت لمس کنم . کار به جایی رسیده است که وقتی هر روز صبح از خواب بلند می شوم ، اولین چیزی که در آیینه می بینم همین موضوع است .

سعی می کنم با دوستانم به تماس تصویری بپردازم تا مطمئن شوم آیا این ها متوجه این موضوع می شوند یا خیر ( با این که آن ها توجه زیادی نمی کنند ! )

در هر صورت این یکی از تکنیک های آموزش آرایشگری که در هر صورت باید اجرا شود ؛ حتی اگر مردم متوجه موی بالای لب من نشوند که من مطمئنم بالاخره روزی متوجه می شوند . در هر حال این موضوع روز به روز اعتماد به نفس من را پایین می آورد .

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري - قسمت دوم

سخنان نينا پاتل در مورد آموزش آرايشگري ( قسمت سوم )

های ,متوجه ,کنم ,لب ,نمی ,روز ,در هر ,بالای لب ,آرایشگری به ,موی بالای ,این موضوع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mobile-repair sang3 grounnundsnipboy ylsturalbi azhman-quartz inspicturmi fanooseghadmi theflashmovie crberd qwertry